אודותינו

הוגנות סוכנות לביטוח ופיננסים הוקמה במטרה להצעיד את תחום הביטוח והפיננסים אל תוך הקידמה בה אנו חיים. שם החברה נבחר לאחר מחשבה מעמיקה, חיפשנו את השם שיתאר במילה אחת את ההשקפה שלנו, המטרה שלנו ואת השאיפה שלנו, ואין ספק שמצאנו - אנחנו מתחייבים להיות הוגנים לאורך כל הדרך!
בעולם תחרותי, לעיתים הדחף לשיווק אגרסיבי מוביל לקוחות לרכוש מוצרים שלא מתאימים לצרכיהם. חוסר מקצועיות, כיסויים לא רלוונטים ומחירים מופקעים הם רק דוגמה לכך, והאתגר הגדול שלנו הוא להגיע לכמה שיותר לקוחות ולשנות את זה, ולספק להם את כל מה שהם צריכים - מקצועיות בהתאמת התיק הביטוחי לפי צרכי הלקוח, ייעוץ מקצועי, זמינות ושרות ברמה הגבוהה ביותר, והכל במחיר ש...
אם מצאתם זול יותר אז נכשלנו!
בעולמנו, יש ערך עוצמתי למקצועיות, חריצות, יציבות וסובלנות, צרו קשר עוד היום, שאלו שאלות, אנו נענה בנעימות, חיוך והומור. לבטח ניתן ללמוד המון מהידע העצום והאחראי הוגנות סוכנות לביטוח ופיננסים מספקת.
בתחום הפיננסים מספקת הוגנות סוכנות לביטוח ופיננסים פתרונות יצירתיים וייעוץ השקעות במוצרים יחודיים לסוכנות בארץ ובעולם בקרנות ריט ובקרנות גידור. כל אלו משתלבים יחדיו במתן פתרון נוסף בתחום ליווי פרישה צמוד אל מול רשויות המס.

הוגנות סוכנות לביטוח ופיננסים - מלווים אתכם במעגל החיים.

בעלי החברה

גיא שנצר

בעלים

סוכן ביטוח/פיננסי מומחה לניהול השקעות ופרישה
בוגר תואר ראשון (B.A) במנהל עסקים בהתמחות מימון ובנקאות, בעל רישיון משווק פנסיוני/פיננסי ומייצג מוסמך מול רשויות המס לתכנון פרישה. שימש כמפקח בחברת הראל ובחברת מנורה,בעלים של קרנות גידור מתמחות בשוק ההון ובנדלן מניב.

"בעזרת הידע והניסיון הרב שרכשתי במהלך תקופתי כמנהל בחברות ביטוח ובתי השקעות, ביכולתי להרכיב ולהתאים לכל לקוח את חבילת ההגנות המתאימה לו על פי צרכיו, כך שתחושות של תשלום חודשי קבוע לחברת הביטוח ללא קבלת תמורה, נמחקות כלא היו. כל פגישות הייעוץ מתבצעות בפתיחות ושקיפות מלאה, החל ממקורות הכנסה, יכולות פיזיות, צרכים ספציפיים ועוד. שיתוף המידע מאפשר להגיע להבנה מלאה והתאמה של חבילת ההגנה לכל לקוח. השאיפה שלנו בתור סוכנות ביטוח היא לתווך בין הלקוח לחברת הביטוח בצורה שתעלה על ציפיותיו ותבנה אמון בנינו. לקוחותינו, אשר נמצאים בראש סדר העדיפויות, האינטרסים והצרכים שלכם מובילים תמיד את הדרך בה יתנהל המשא ומתן מול חברת הביטוח. אנו רואים את עצמנו כסוכנות המציעה פתרון כולל במגוון נושאי הביטוח והפיננסי ועד נושא ייעוץ המשכנתא על מנת להעניק ללקוחותינו שירות כולל בסל אחד.