אודותינו

הוגנות סוכנות לביטוח ופיננסים הוקמה במטרה להצעיד את תחום הביטוח והפיננסים אל תוך הקידמה בה אנו חיים. שם החברה נבחר לאחר מחשבה מעמיקה, חיפשנו את השם שיתאר במילה אחת את ההשקפה שלנו, המטרה שלנו ואת השאיפה שלנו, ואין ספק שמצאנו – אנחנו מתחייבים להיות הוגנים לאורך כל הדרך!
בעולם תחרותי, לעיתים הדחף לשיווק אגרסיבי מוביל לקוחות לרכוש מוצרים שלא מתאימים לצרכיהם. חוסר מקצועיות, כיסויים לא רלוונטים ומחירים מופקעים הם רק דוגמה לכך, והאתגר הגדול שלנו הוא להגיע לכמה שיותר לקוחות ולשנות את זה, ולספק להם את כל מה שהם צריכים – מקצועיות בהתאמת התיק הביטוחי לפי צרכי הלקוח, ייעוץ מקצועי, זמינות ושרות ברמה הגבוהה ביותר, והכל במחיר ש…
אם מצאתם זול יותר אז נכשלנו!
בעולמנו, יש ערך עוצמתי למקצועיות, חריצות, יציבות וסובלנות, צרו קשר עוד היום, שאלו שאלות, אנו נענה בנעימות, חיוך והומור. לבטח ניתן ללמוד המון מהידע העצום והאחראי הוגנות סוכנות לביטוח ופיננסים מספקת.
בתחום הפיננסים מספקת הוגנות סוכנות לביטוח ופיננסים פתרונות יצירתיים וייעוץ השקעות במוצרים יחודיים לסוכנות בארץ ובעולם בקרנות ריט ובקרנות גידור. כל אלו משתלבים יחדיו במתן פתרון נוסף בתחום ליווי פרישה צמוד אל מול רשויות המס.

הוגנות סוכנות לביטוח ופיננסים – מלווים אתכם במעגל החיים.

בעלי החברה

בן דריהם

מנכ”ל ומייסד החברה

הקמתי את הוגנות בשנת 2017 לאחר שנים רבות בהן עבדתי כשכיר בחברות הביטוח השונות ובסוכנות פרטית אותה ניהלתי והבאתי להישגים חסרי תקדים. בתקופתי כשכיר נחשפתי לאנשים רבים שניצלו בזכות חברות הביטוח השונות הן בתחום הבריאותי והן בתחום הכלכלי, אך נחשפתי גם למקרים בהם חוסר הוגנות בין הסוכן ללקוח הובילו לתוצאות הרסניות לשני הצדדים.

עם פתיחת החברה חרטתי על דגלה את המילה הוגנות כדרך ולא כשם.
התחייבתי תמיד לפעול ביושרה ובשקיפות מלאה עם עובדי החברה, חברות הביטוח, בתי ההשקעות ובראש הרשימה עם לקוחות החברה שהם תכלית עסקנו. כמנכ”ל וכמייסד הסוכנות, אני מתחייב באופן אישי בפני כל לקוח למתן שירות אישי, נעים, מהיר מקצועי וכמובן הוגן.

הוגנות סוכנות לביטוח עובדת בשיתוף פעולה מלא עם בתי ההשקעות וחברות הביטוח המובילות בישראל וזאת על מנת לאפשר לך כלקוח/ה להנות ממגוון רחב יותר של מוצרים במחירים האטרקטיביים ביותר ובשירות הטוב, היעיל וההוגן שלנו  “הוגנות זה לא רק השם, הוגנות זאת הדרך