ביטוח בריאות

יתרונות ביטוח בריאות פרטי ב"הוגנות סוכנות לביטוח"

אנו בהוגנות סוכנות לביטוח ופיננסים נתאים את הכיסויים בפוליסת הבריאות של משפחתך כך שלא תשלם על כיסויים מיותרים שקיימים לך בעלויות נמוכות דרך קופות החולים אך נדאג גם שלא תפלו בין הכיסאות בנקודות בהן קופ”ח לא מכסות אותך ולא נותנות מענה הולם. צוות המומחים שלנו מתמחה בלקחי הרפורמות המפורסמות מעת לעת ע”י רשות שוק ההון ביטוח וחיסכון  ויספק לך מענה מקצועי ביותר בכל המסתתר בין השורות בפוליסה החשובה ביותר והמורכבת ביותר בעולם ביטוחי הפרט.

בהליך תביעה, הוגנות סוכנות לביטוח ופיננסים תעמיד לרשותך את מלוא הכלים של הסוכנות כדי לדאוג שתמצא את מלוא זכויותיך ותקבל את המגיע לך תוך שירות נדיב, מקצועי ומהיר.
אנו בהוגנות סוכנות לביטוח ופיננסים מאמינים כי תפקידו העיקרי של הסוכן הוא לתת מענה מלא ללקוח בעת צרה ולכן, אנו מתחייבים שתביעותיהם של לקוחות הסוכנות יוגשו ע”י הסוכנות ויזכו ליחס מועדף ופיקוח צמוד של מנהל הסוכנות וכל זה ללא עלות מצד הלקוח!
כי כמו שכבר הבנתם הוגנות זה לא רק השם הוגנות זאת הדרך.

  • “הופתעתי מהשרות האדיב והמקצועי – יוני ביטון, בית שמש”
  • “לא האמנתי שבשיחה של כמה דק’ יצליחו להוזיל לי את התיק הביטוחי – טל וקנין, כפר יונה”
  • “ללא ספק קיבלתי את המחיר הזול ביותר בביטוח חיים למשכנתא – אוריה סער, בית שמש”
  • “בעקבות פנייתי להוגנות גיליתי את החיובים הרבים לחברות הביטוח – יוסי ראובן, כפר סבא”
  • “עשו לי את הסדר וחסכו לי מאות שקלים כל חודש – אסתר בנימין, רעננה”
  • “הוזילו לי את התיק בחיסכון משמעותי כל חודש – ניצה דגן, כפר סבא”
  • “שרות אישי, מקצועי ויחס טוב, ממליצה בחום! – אוראל שני, נתניה”

צרו קשר:

אל תוותרו על הבריאות שלכם!

בישראל קיימת לכולנו הזכות לקבלת טיפול רפואי המתבסס על חוק ביטוח בריאות ממלכתי התשנ”ד 1994.
חוק זה מסדיר את קבלת השירות הרפואי ע”י קופות החולים השונות בישראל, ובעצם נותן מענה לכל הטיפולים הרפואיים הנכללים בסל הבריאות.  חוק ביטוח בריאות ממלכתי נכנס לתוקף ב-1 בינואר 1995 ויצר מהפכה בזכויות תושבי ישראל לקבלת שירותים רפואיים, אך יחד עם זאת הרפואה הציבורית בישראל היא מוגבלת ומצומצמת ואיננה מספיקה במקרים רבים. זמני ההמתנות הארוכים ואי מענה רפואי הולם במקרים רבים כמו: השתלות, תרופות יקרות מאוד שאינן בסל הבריאות, טיפולים חליפי ניתוח, טכנולוגיות רפואיות חדשניות ועוד כיסויים רבים אינם נחלתם של הכלל, ולכן עלינו להיות ערוכים ליום השחור והנורא בו נפנה את עצמנו או מי ממשפחתנו לרפואה הפרטית והיקרה.

“עתיד ילדיך יכול להיות שונה בשקל 1 ביום”