ביטוח סיעודי

במהלך חיינו אנו עושים כל כך הרבה דברים שאין לנו פנאי לחשוב אפילו לרגע מה יקרה אם יום אחד לא נוכל לאכול בכוחות עצמנו, לא נוכל להתרחץ לבד, לא נוכל להתלבש או להתפשט. ומה תעשה במקרה כזה?    מי יקלח אותך?  מי ילביש אותך?     מי יבשל לך ויאכיל אותך?   במקרה סיעודי הרפואה הציבורית בישראל לא נותנת כלל מענה, לכן חשוב שנהיה מוגנים ברגעים הכי קשים של החיים. ביטוח סיעודי מעניק לנו פיצוי חודשי לפי סכום הנקבע בכניסה לפוליסה למשך תקופה מסוימת אותה קובעים גם כן בכניסה לפוליסה.

ישנם מצבים רבים בהם אדם מוגדר כסיעודי וזקוק לסיעוד בביתו או במוסד סיעודי, במקרה סיעודי עיקר הנטל ייפול על בני משפחתנו הקרובה. ביטוח סיעודי נותן לנו מענה כספי למצב זה ובכך נותן לנו את היכולת לקבל טיפול הולם במצב כל כך קשה זה מבלי להיות תלוי באף אחד.

  • “הופתעתי מהשרות האדיב והמקצועי – יוני ביטון, בית שמש”
  • “לא האמנתי שבשיחה של כמה דק’ יצליחו להוזיל לי את התיק הביטוחי – טל וקנין, כפר יונה”
  • “ללא ספק קיבלתי את המחיר הזול ביותר בביטוח חיים למשכנתא – אוריה סער, בית שמש”
  • “בעקבות פנייתי להוגנות גיליתי את החיובים הרבים לחברות הביטוח – יוסי ראובן, כפר סבא”
  • “עשו לי את הסדר וחסכו לי מאות שקלים כל חודש – אסתר בנימין, רעננה”
  • “הוזילו לי את התיק בחיסכון משמעותי כל חודש – ניצה דגן, כפר סבא”
  • “שרות אישי, מקצועי ויחס טוב, ממליצה בחום! – אוראל שני, נתניה”

צרו קשר:

חשוב שיהיה מי שיטפל בך.

אנו בהוגנות ביטוח ופיננסים נתאים עבורך את הפיצוי המתאים לך ביותר הן מבחנת הפרמיה החודשית והן מבחנת הפיצוי החודשי ונעמיד לרשותך ולרשות בני משפחתך את מיטב המומחים בתחום הביטוח במידה וחלילה תזדקק לתבוע את הפוליסה ונלווה אתכם לכל אורך התהליך מבחירת הפוליסה עד לבחירת הרופא המתאים, המוסד המתאים והתשלום החודשי.

שמנו לנו כדגל את ביטוח הבריאות והסיעוד ואנו עובדים בשיתוף צמוד עם הטובים והמובילים בתחום הביטוח והרפואה בישראל ובודקים בקפידה את הפוליסות אותם אנו מציעים לקהל לקוחותינו כך שבעת הצורך כל עולם הרפואה יהיה פתוח בפניך מבלי לעמוד בתורים הארוכים של קופ”ח ומבלי לעבור את הועדות המחמירות בקופ”ח. נעניק לך ליווי רפואי צמוד ושירותים מתקדמים ביותר בעת הצורך.

“בזמן בו אין לנו את היכולת לאכול לבד חשוב שיהיה מי שיטפל בנו”