פיננסים

מחלקת הפיננסים בהוגנות הוקמה מתוך ידע וניסיון רב שנים בתחום הפיננסים ומתוך רצון לתת מענה לקהל לקוחותינו בכל הקשור לקופות גמל, קרנות השתלמות, תיקי השקעות, פנסיות ותוכניות חיסכון.

מחלקת שירותים פיננסים בהוגנות מקיימת שיתופי פעולה אסטרטגים עם מספר בתי השקעות מהמובילים בשוק ההון הישראלי, ומתאימה לקהל לקוחתנו את המוצרים התואמים ביותר את צרכיהם האישיים ללא תלות בבית השקעות מסוים או במוצר מסוים. ובכך אנו מגיעים לרווחים גדולים יותר.

  • “הופתעתי מהשרות האדיב והמקצועי – יוני ביטון, בית שמש”
  • “לא האמנתי שבשיחה של כמה דק’ יצליחו להוזיל לי את התיק הביטוחי – טל וקנין, כפר יונה”
  • “ללא ספק קיבלתי את המחיר הזול ביותר בביטוח חיים למשכנתא – אוריה סער, בית שמש”
  • “בעקבות פנייתי להוגנות גיליתי את החיובים הרבים לחברות הביטוח – יוסי ראובן, כפר סבא”
  • “עשו לי את הסדר וחסכו לי מאות שקלים כל חודש – אסתר בנימין, רעננה”
  • “הוזילו לי את התיק בחיסכון משמעותי כל חודש – ניצה דגן, כפר סבא”
  • “שרות אישי, מקצועי ויחס טוב, ממליצה בחום! – אוראל שני, נתניה”

צרו קשר:

אל תפסיד את הכסף שלך.

אנו נגיע עד לביתך על מנת להראות לך בצורה הפשוטה ביותר את מצביך הפיננסי על ידי סקירה של כל התיק בחברות השונות, ונבצע יחד אתך אפיון צרכים, בחינת התיק הפיננסי וקבלת החלטות לגביי הקופה המתאימה לך ביותר ללא כל התחייבות או תשלום מצדך. בנוסף מחלקת פיננסים בחברתנו יפנו אלייך אחת לחצי שנה (ע”פ רצונך) על מנת לעדכן אותך בתנועות הנעשות עם כספיך ובחינת השוק ומצבו ביחס לקופות אותם בחרנו ללא תשלום.

הוגנות סוכנות לביטוח ופיננסים מתמחה במתן מענה בתחום הפיננסי לקהל לקוחותיה ומנהלת למעלה מ500,000,000 מליון ₪ ללקוחותיה ולה זיקה למוצרים המנוהלים על ידי הגופים המוסדיים שנבחור ע”י כפורט לעיל כהגדרתה בחוק הפיקוח על שירותים פיננסים (עיסוק בייעוץ פנסיוני ושיווק פנסיוני) השתס”ה 2005.

הוגנות סוכנות לביטוח ופיננסים הינה בעלת רישיון ממשרד האוצר לשיווק פנסיוני.

“שוק ההון דורש ניסיון רב על מנת לשמור על כספינו ללא הפסדים”